Kontakt ossLa oss ta en prat :)

Send oss en e-post på post@selvklart.no, eller ring oss på 940 99 011.

Eirik Gustavsen

Portrett av Eirik Gustavsen
Daglig leder
926 39 973
eirik@selvklart.no

Daniel Syvertsen

Portrett av Daniel Syvertsen
UX og prosjekt
958 00 837
daniel@selvklart.no

Ine Pettersen

Portrett av Ine Pettersen
Salg og prosjekt
909 82 902
ine@selvklart.no

Aleksander Steen

Portrett av  Aleksander Steen
Utvikling og teknisk
482 30 432
aleksander@selvklart.no

Bruno Santos

Portrett av Bruno Santos
Utvikling og teknisk
919 20 253
bruno@selvklart.no

Tommy Johansen

Portrett av Tommy Johansen
Design og utvikling
998 77 977
tommy@selvklart.no

Joakim Pedersen

Portrett av Joakim Pedersen
Utvikling og teknisk
995 86 641
joakim@selvklart.no

Erik Wien

Portrett av Erik Wien
Utvikling og teknisk
928 37 744
erik@selvklart.no

Olafur Trollebø

Portrett av Olafur Trollebø
Utvikling og teknisk
995 41 314
olafur@selvklart.no

Tony A. F. Kolstad

Portrett av Tony A. F. Kolstad
Utvikling og teknisk
986 47 590
tony@selvklart.no

Magnus W. Solbakken

Portrett av Magnus W. Solbakken
Utvikling og design
940 52 940
magnus@selvklart.no

Espen-Andreas Oseth

Portrett av Espen-Andreas Oseth
Utvikling
468 08 715
espen-andreas@selvklart.no

Jostein Tollefsrud

Portrett av Jostein Tollefsrud
Utvikling
402 04 355
jostein@selvklart.no

Ann Margit Krog

Portrett av Ann Margit Krog
UX/UI-designer
908 87 495
ann.margit@selvklart.no